banner_OFERTA2

Blog Erotyczny

Blogi erotyczne użytkowników serwisu z sex anonsami prywatneanonse.pl

Mój anons erotyczny

Mój anons erotyczny

Długo się zastanawiałam zanim postanowiłam umieścić swój prywatny anons erotyczny na portalu z sex ogłoszeniami. Nie z obawy, że ktoś mnie rozpozna, jestem na tyle niezależna i na tyle bezpruderyjna, że nie miało to dla mnie większego znaczenia. Co tu dużo mówić bałam się trochę dziwaków czy też „zboczeńców” w złym tego słowa znaczeniu, bo fajny zboczeniec to coś dla mnie :).
Po dodaniu ogłoszenia nerwowo mocno podekscytowana sprawdzałam ciągle telefon czekając na pierwsze sex smsy. Pierwszy był Paweł, który w sposób bardzo oszczędny i skrótowy chciał umówić się na bzykanie. Wysłał do mnie 2 smsy prawie żądając spotkania. Takim sposobem zniechęcił mnie do siebie. Andrzejek to następny mój smso-wy adorator, był już inny. Pisaliśmy dość długo - przez kilka dni, w końcu przekonana ,że warto zaryzykować, a nie tylko świntuszyć smsami postanowiłam się umówić na sex spotkanie. To miała być moja pierwsza randka po przez ogłoszenie erotyczne więc stres mnie nie opuszczał.
Umówiłam się z nim na mieście w popularnej kawiarence z dość intymnie ustawionymi stolikami. Andrzej okazał się facetem prawie takim jak się opisywał w smsach ale nie do końca 🙂 Trochę przesadził w smsach, co do swojego wyglądu. To mi jednak nie przeszkadzało, sex smsy to też fantazjowanie więc i wygląd mógł być troszkę podreperowany. Rozmowa się dość kleiła mimo naszej lekkiej krępacji, wypisywaliśmy ostre kawałki w smsach, a teraz spotkanie twarzą w twarz. W końcu przeszliśmy do konkretów i zaprosił mnie do siebie do mieszkania. Wydał mi się facetem wzbudzającym zaufanie więc zgodziłam się na takie rozwiązanie tym bardziej, że jego mieszkanie znajdowało się bliżej niż moje.
Kiedy dotarliśmy na miejsce już w drzwiach poczułam mocne podniecenie, które wcześniej tylko się tliło. Miałam niepohamowaną chęć poczucia w sobie jego kutasa więc bez zbędnych ceregieli jak tylko zamknął drzwi sięgnęłam do jego rozporka, poczułam jego twardość. Masowałam go wzdłuż jego rozporka czując jak jeszcze bardziej rośnie. Andrzej zaczął mnie namiętnie całować po szyi, a po chwili jego usta spotkały się z moimi. Całowaliśmy się namiętnie i bardzo wilgotnie, czułam jego język krążący w moim ustach. Ja natomiast już trzymałam w ręku jego fiuta, trzepiąc mu ręką. Poczułam nieodpartą chęć obciągnięcia jego kutasa, przerwałam nasze namiętne pocałunki i kucnęłam przed jego kroczem. Przez chwilę przyglądałam się jego fiutowi masując go dłonią. Andrzej oparł się o ścianę rozkoszując się przyjemnością, która jak czuł miała za chwile nadejść z większa intensywnością.
Wzięłam kutasa w usta liżąc językiem jego główkę, obciągałam mu wciskając jego kutasa jak najgłębiej mogłam. Andrzej chwycił mnie dociskając rytmicznie głowę do swojego krocza. Czułam jak pieprzy moje usta, byłam podniecona jeszcze mocniej ale chciałam więcej. Wstałam, wchodząc do mieszkania Andrzeja spostrzegłam stół w jadalni. Udałam się w jego kierunku, Andrzej podążał za mną.
Oparłam się dłońmi o stół lekko wypychając tyłeczek. On szybko zrozumiał czego oczekuje, podciągnął mi spódniczkę i zsunął majtki do kolan, założył prezerwatywę dość sprawnie i już po chwili posuwał mnie od tyłu mocno trzymając za moje biodra. Moje podniecenie sięgało zenitu, pieprzyłam się z obcym facetem, który brał mnie od tyłu. Wydawało się to takie abstrakcyjne, że wzmagało moje podniecenie jeszcze bardziej. Już po kliku minutach pieprzenia miałam orgazm, Andrzej też szybko skończył. Chyba cała sytuacja równie mocno go podnieciła.
Po seksie nastąpiła lekka krępacja, zasłaniając się brakiem czasu szybko opuściłam jego mieszkanie lekko zakręcona i nadal mocno podniecona.
Idąc ulicą do samochodu żałowałam, że wcześniej nie dałam na stronie anonsu erotycznego. Tyle mnie przygód ominęło. Postanowiłam to nadrobić. I nadrabiam… Pewnie się zastanawiacie czy moje ogłoszenie erotyczne jest na stronie prywatneanonse.pl? Oczywiście że jest:) tak bym tu nie pisała ale w życiu nie powiem, które to moje ogłoszenie Mogę tylko podpowiedzieć że nie mam jeszcze 30stki i mieszkam w jednym z największych miast w kraju. Znajdziecie mnie?

Życzę powodzenia i może niebawem coś znowu napiszę.

Imię
Email
Twój komentarz
© 2019 Prywatne anonse erotyczne i towarzyskie. Sex ogłoszenia chętnych Pań. Portal erotyczny tylko dla dorosłych. Setki sex ofert dla mężczyzn.